Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dyrektor szkoły Ewa Czarnołęcka powitała serdecznie uczniów i nauczycieli, pracowników szkoły oraz szanownych rodziców w dniu inaugurującym nowy rok szkolny 2019/2020. Rok szczególny, w którym obchodzić będziemy setną rocznicę powstania naszej szkoły. Szkoła Podstawowa w Stachlewie powstała w 1919 r. jako jednoklasowa Powszechna Szkoła Publiczna. W związku z tą rocznicą, w rozpoczynającym roku szkolnym dominować będą uroczystości związane z obchodami 100 – lecia naszej szkoły.

Dyrektor powiedziała: "Drodzy uczniowie! przed Wami rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków, ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok? W największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, Waszego podejścia do obowiązku jakim jest szkoła. To Wy pracujecie na to, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość ta najbliższa, ale i ta dalsza. My nauczyciele postaramy się wspierać Was w tym zadaniu, pokazywać odpowiednią drogę.

Życzę Wam Drodzy Uczniowie, byście umieli korzystać z możliwości, jakie się przed Wami otwierają, abyście dokonywali mądrych wyborów, dążąc do swojego rozwoju, byście naukę traktowali jak wielką, niezwykłą przygodę.
Najmłodszym uczestnikom edukacji, życzę ciekawych i radosnych przeżyć w otoczeniu naszych troskliwych nauczycieli. Życzę wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, obfitujący w osiąganie sukcesów.
W nowym roku szkolnym 2019/2020 rodzicom, nauczycielom,  pracownikom, przyjaciołom szkoły, przedstawicielom organu prowadzącego, życzę samych dobrych dni, sukcesów, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów. Wszystkiego najlepszego!

Data dodania: 2019-09-02 22:11:03
Data edycji: 2019-12-11 14:46:40