Wycieczka klasy VII do Torunia

15 października 2019 r. uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią Jolantą Marat pojechali pociągiem na jednodniową wycieczkę do Torunia. Wyruszyli o godz. 6.40 z Łowicza. Podczas tej wyprawy odwiedzili Żywe Muzeum Piernika, gdzie podczas warsztatów zdobyli umiejętności i własnoręczne zrobili pierniki, który po upieczeniu, zabrali do domu. Następnie zwiedzili Dom Mikołaja Kopernika, w którym słynny astronom się urodził. Spacerowali uliczkami starego miasta, bulwarem Filadelfijskim oraz odwiedzili Toruńskie Planetarium. W Planetarium zobaczyli wystawy interaktywne: Baza Mars#17 i Geodium oraz uczestniczyli w seansie pt: 'Makrokosmos". O godz. 19.00 udali się w drogę powrotną do Łowicza Dzień obfitował w mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Data dodania: 2019-10-15 18:23:05
Data edycji: 2019-12-11 14:36:01