Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla klas I-III konsultacje dla uczniów IV-VIII

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stachlewie

dotyczący zajęć  opiekuńczo – wychowawczych dla uczniów klas I-III od 25.05.2020 r,

konsultacji dla uczniów klasy VIII od 25.05.2020 r.

i konsultacji dla uczniów klas IV-VII od 01.06.2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Od 25 maja 2020 r. szkoła przywraca zajęcia opiekuńczo – wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III.

Proszę rodziców o zgłaszanie uczestnictwa dzieci w zajęciach w szkole za pośrednictwem wychowawców.

Formularz będzie dostępny na stronie internetowej szkoły w dokumentach do pobrania.
Z wypełnionym formularzem uczeń zgłasza się 25.05.2020 r.

Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas VIII będą mieli możliwość korzystania z konsultacji  indywidualnych lub grupowych na terenie szkoły, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do 18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia.

Od  1 czerwca 2020 r. uczniowie pozostałych  klas  będą mieli możliwość korzystania z konsultacji  ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla ucznia. Szczegółowe harmonogramy konsultacji przedstawione zostaną w terminie późniejszym.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Ewa Czarnołęcka

Data dodania: 2020-05-21 23:47:07